UBEZPIECZENIE NNW

Dokumenty do pobrania:

Oferta ubezpieczenia Allianz

Oferta Allianz dedykowana jest rodzicom, chcącym zapewnić swoim dzieciom kompleksową opiekę w razie nieszczęśliwego wypadku.

Co wyróżnia Allianz:

wysokie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do 15.000 zł
6 wariantów do wyboru
dodatkowe świadczenie z tytułu rehabilitacji
bardzo szeroki zakres Assistance
uszczerbek na zdrowiu w wysokości do 1.000 zł za 1% uszczerbku
wysokie świadczenie za śmierć rodzica w wyniku zawału serca albo udaru mózgu

Specjalnie dla uczniów CMS przygotowany został link, który kieruje do oferty z rabatem 10 zł.

https://www.e-nfs.pl/code/mailingtn/nnw7

 

Uwaga!

Do obsługi ubezpieczenia nie jest zaangażowana placówka, każdy rodzic jako opiekun prawny sam decyduje o wyborze wariantu, indywidualnie zgłasza swoje dziecko do ubezpieczenia on-line, wszelkie niezbędne dokumenty otrzymuje na wskazany adres e-mail, a płatność odbywa się elektronicznie.

Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24h na dobę na całym świecie. Obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. We wszystkich pakietach włączona jest ochrona z tytułu wyczynowego uprawiania sportu. Oferta przeznaczona dla małych i dużych dzieci oraz studentów do 25 roku życia.

Dokumenty do pobrania:

UNIQA

Ulotka

Karta produktu

Oferta ubezpieczenia NNW szkolnego w UNIQA.

Do wyboru dostępne są cztery warianty ubezpieczenia. Zakres ubezpieczenia obejmuje uprawianie sportów bez dodatkowej składki. Oferta rozszerzona dodatkowo o hejt w internecie, który w obecnych czasach stanowi bardzo powszechne zagrożenie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Hejt w internecie obejmuje pomoc prawnika, psychologa oraz informatyka.
Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, która chroni w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobom trzecim.

Polisę można zakupić już od 41 zł za cały rok. Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje Rodzica/Opiekuna na stronę gdzie można zakupić ubezpieczenie w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Korzystając z poniższego linka uzyskuje się rabat w wysokości 10% na zakup ubezpieczenia dla dziecka – wystarczy użyć kodu: SZKOLNE10

https://www.uniqa.pl/kalkulator/ubezpieczenie-szkolne-nnw/insurance?PartnerType=PA&PartnerId1=550726&PartnerId2=LP