E-SPORT

AKTUALNOŚCI

  CMS-ikona-512-esport

  INFORMACJE OGÓLNE

  Patronat

  TRENERZY

  Wkrótce

  O kierunku

  Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego znajduje się w Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Mazurskiej 40 w Szczecinie.

  Za wysoką jakość kształcenia ogólnego  odpowiada wykwalifikowana i przyjazna kadra nauczycielska.

  Nowością w obecnym roku szkolnym jest klasa e – sport – dla pasjonatów informatyki i miłośników gier komputerowych takich jak: CS:GO czy League of Legends. Klasa ta ma zwiększoną ilość zajęć informatyk i nauki programowania. Psycholog sportu prowadzi zajęcia z komunikacji, umiejętności pracy w grupie, radzenia sobie z emocjami i stresem, zarządzania czasem. Obecnie przewidujemy prowadzenie zajęć w trybie czteroletniego nauczania e-sportu.

  Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną. Posiadamy sale wyposażone w tablice interaktywne, pracownie komputerowe, multimedialną pracownię fizyczną i matematyczną, nowocześnie wyposażone pracownie językowe, bibliotekę szkolną, salę gimnastyczną, kompleks nowoczesnych boisk OCSiR, siłownię na świeżym powietrzu. W całym budynku jest dostęp do sieci Wi-Fi. Funkcjonuje także stołówka szkolna dająca uczniom możliwość spożywania śniadań i obiadów. Zapewniamy kompleksowe żywienie ze zbilansowaną dietą dostosowaną do wieku sportowca. Uczniowie przez trzy dni w tygodniu mają zapewnioną opiekę pielęgniarki. Realizujemy projekt „Szafka dla ucznia”.

  Szkoła spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, posiada nowoczesny system ochrony przeciwpożarowej oraz monitoring.

  Placówka dysponuje również miejscami w koedukacyjnym interdyscyplinarnym i przede wszystkim komfortowo wyposażonym internacie, w którym znajdą się: pralnia, kuchnia, pokój nauki własnej, stołówka.

  Osiągnięcia

  Wkrótce

  Obiekty

  Mazurska 40