KADRA

Dyrekcja

Kępczyńska-Sitka

Izabela Kępczyńska - Sitka

Dyrektor CMS
Boguszewska

Agnieszka Boguszewska

Wicedyrektor
Niewolna

Natalia Niewolna - Wielińska

Wicedyrektor ds. Sportu

Koordynatorzy poszczególnych dyscyplin

Stankiewicz

Marcin Stankiewicz

Boks
Przasnek

Beata Przasnek

Pływanie
Niewolna2

Natalia Niewolna - Wielińska

Piłka nożna dziewcząt
Andruszko

Rafał Andruszko

Piłka nożna chłopców

Koordynatorzy ds. SMS

Byner

Paweł Byner

Pływanie
Tkaczyk

Patryk Tkaczyk

Boks

Koordynatorzy

Dominik Statkiewicz

Kierownik internatu

Nauczyciele

Język polski

Dorota Łuczak

Katarzyna Jędrzejczak

Justyna Wilk

Język angielski

Teresa Jurczyk

Magdalena Łukasik

Ewelina Ogórek

Olga Spirka

Aleksandra Zdanowicz

Język niemiecki

Jolanta Michalkiewicz

Adriana Sztuk

Anna Siwińska

Filozofia

Marcel Mroczek

Technika

Katarzyna Zduńska

Matematyka

Anna Frymus

Edyta Kaczyńska

Anna Pawlicka

Katarzyna Zduńska

Agnieszka Boguszewska

Fizyka

Janusz Mielnik

Katarzyna Zduńska

Chemia | Chemia w sporcie

Agnieszka Protczak

Biologia

Elżbieta Kwiatkowska

Agnieszka Urbańska

Informatyka

Anna Frymus

Małgorzata Kiełbasa

Geografia

Justyna Szałucha

Historia | WOS

Katarzyna Więckowska

Marzena Arcisz

Plastyka | Muzyka

Natalia Grudnik

Sylwia Olobry

Podstawy przedsiębiorczości

Iwona Grygorowicz

Religia | Etyka

Mateusz Brzeziński

Marcel Mroczek

Sylwia Olobry

Maja Patatyn

Edukacja dla bezpieczeństwa

Małgorzata Wicher-Ostrowska

Edukacja wczesnoszkolna

Sylwia Olobry

Maja Patatyn

Mirella Baranowska

Świetlica

Katarzyna Pilarczyk

Paulina Adamska

Biblioteka

Jadwiga Dyjak

Pedagog

Agata Pielka

Piotr Dowlaszewicz

Psycholog

Sylwia Giętkowska

Trenerzy

Wychowanie fizyczne

Tomasz Filary

Leszek Gołębiowski

Alicja Jardzioch

Małgorzata Jędrzejczak

Ryszard Kowalczyk

Mariusz Stawecki

Natalia Niewolna – Wielińska

Alicja Sekuła

Trenerzy pływania

Bartłomiej Baran

Paweł Byner

Mirosław Drozd

Katarzyna Frajtak

Leszek Gołębiowski

Alicja Jardzioch

Zbigniew Jardzioch

Ryszard Kowalczyk

Pamela Hanuszewicz

Oskar Krupecki

Tomasz Krzywiecki

Lesław Kuczyński

Piotr Lencewicz

Beata Przasnek

Alicja Sekuła

Trenerzy piłki nożnej dziewcząt

Wojciech Kowalczyk

Klaudia Wieleba

Wojciech Wlazło

Trenerzy piłki nożnej chłopców

Rafał Andruszko

Marcin Kaczmarczyk

Paweł Cretti

Piotr Łęczyński

Grzegorz Otocki

Trenerzy boksu

Karol Chabros

Marcin Stankiewicz

Patryk Tkaczyk

Karolina Zawodnik

Natalia Hollińska

Pracownicy administracyjni

Iwona Balcer – kierownik gospodarczy

Dorota Słowiak – główny księgowy

Anna Kosicka – specjalista ds. płac

Beata Leśna – samodzielny referent

Agnieszka Ładna – starszy księgowy

Joanna Gajos – specjalista ds. kadr

Magdalena Orłowska – kierownik stołówki

Mariola Cackowska – specjalista ds. sekretariatu

Katarzyna Pawlak - specjalisty ds.kancelarii

Tomasz Holona – Starszy inspektor ds. bhp

Marcin Kowalewski – specjalista ds. informatyki

Marcin Lasota - konserwator

Internat

Dominik Statkiewicz – kierownik

Justyna Wiejkuć - specjalista do spraw administracyjnych

Rafał Andruszko

Barbara Grygorcewicz

Małgorzata Grzywacz

Jarosław Grzesło

Marcin Lasota

Iga Orlińska

Ewa Sopińska

Roman Szczęsny

Anna Szczygielska - Roczyńska

Mariusz Zajączkowski

Izabela Kaczór - Olech

Jerzy Zawada