KADRA - Strona internetowa Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie.

Przejdź do treści
Dyrektor CMS
 
Izabela Kępczyńska - Sitka
 


 
Wicedyrektor
 
Agnieszka Boguszewska
 


 
Wicedyrektor ds. Sportu
 
Natalia Niewolna - Wielińska

 
 
Koordynatorzy poszczególnych dyscyplin:
 
Boks: Marcin Stankiewicz
 
Piłka nożna dziewcząt: Natalia Niewolna-Wielińska
 
Piłka nożna chłopców: Rafał Andruszko, Piotr Łęczyński
 
Pływanie: Beata Przasnek

 
 
Koordynatorzy ds. SMS
 
Pływanie: Paweł Byner
 
Boks: Marcin Stankiewicz

 
 
Język polski:
 
Dorota Łuczak
 
Eleonora Michorzewska
 
Justyna Wilk

 
 
Język angielski:
 
Teresa Jurczyk
 
Ewelina Popławska
 
Olga Spirka
 
Aleksandra Zdanowicz

 
 
 
Język niemiecki:
 
Jolanta Michalkiewicz
 
Adriana Sztuk

 
 
 
 
 
Matematyka
 
Anna Frymus
 
Edyta Kaczyńska
 
Anna Pawlicka
 
Katarzyna Zduńska

 
 
Fizyka
 
Janusz Mielnik
 
Katarzyna Zduńska

 
 
Chemia/ Chemia w sporcie
 
Izabela Kaczór – Olech
 
Agnieszka Protczak

 
 
Biologia
 
Izabela Kępczyńska-Sitka
 
Elżbieta Kwiatkowska

 
 
Geografia
 
Justyna Szałucha

 
 
Historia/WOS
 
Marzena Arcisz
 
Katarzyna Więckowska

 
 
Informatyka:
 
Anna Frymus
 
Monika Walczak

 
 
Plastyka/ Muzyka
 
Natalia Grudnik
 
Sylwia Olobry

 
Podstawy przedsiębiorczości
 
Barbara Sikora

 
 
Technika
 
Katarzyna Zduńska

 
 
Edukacja dla bezpieczeństwa
 
Małgorzata Wicher-Ostrowska

 
 
Edukacja wczesnoszkolna
 
Sylwia Olobry
 
Maja Patatyn
 
Józefa Szczęsna

 
 
Świetlica
 
Paulina Adamska
 
Anna Grzywacz
 
Józefa Szczęsna

 
 
Religia/ Etyka
 
Mateusz Brzeziński
 
Katarzyna Ciarcińska
 
Anna Kaczmarek
 
Sylwia Olobry
 
Maja Patatyn
 
Józefa Szczęsna

 
 
Filozofia
 
Katarzyna Ciarcińska

 
 
Biblioteka
 
Jadwiga Dyjak

 
 
Pedagog
 
Piotr Dowlaszewicz
 
Agnieszka Iskra
 
Agata Pielka

 
Psycholog
 
Sylwia Giętkowska

 
 
Wychowanie fizyczne
 
Paweł Byner
 
Tomasz Filary
 
Leszek Gołębiowski
 
Alicja Jardzioch
 
Tomasz Krzywiecki
 
Lesław Kuczyński
 
Piotr Lencewicz
 
Natalia Niewolna – Wielińska
 
Przemysław Stańczyk
 
Wojciech Wlazło

 
 
Trenerzy pływania
 
Bartłomiej Baran
 
Paweł Byner
 
Mirosław Drozd
 
Katarzyna Frajtak
 
Leszek Gołębiowski
 
Alicja Jardzioch
 
Zbigniew Jardzioch
 
Ryszard Kowalczyk
 
Oskar Krupecki
 
Tomasz Krzywiecki
 
Lesław Kuczyński
 
Piotr Lencewicz
 
Beata Przasnek
 
Alicja Sekuła
 
Przemysław Stańczyk
 
Jerzy Troszczyński

 
 
Trenerzy boksu
 
Karol Chabros
 
Marcin Stankiewicz
 
Patryk Tkaczyk
 
Karolina Zawodnik

 
 
Trenerzy piłki nożnej dziewcząt
 
Dawid Pabjan
 
Maciej Rybak
 
Wojciech Wlazło

 
 
Trenerzy piłki nożnej chłopców
 
Rafał Andruszko
 
Tomasz Bielecki
 
Przemysław Franczak
 
Piotr Łęczyński
 
Maciej Majak
 
Grzegorz Otocki

 
 
Pracownicy administracyjni
 
Iwona Balcer – kierownik gospodarczy
 
Dorota Słowiak – główny księgowy
 
Anna Kosicka – specjalista ds. płac
 
Beata Leśna – samodzielny referent
 
Agnieszka Ładna – starszy księgowy
 
Joanna Gajos – specjalista ds. kadr
 
Magdalena Orłowska – kierownik stołówki
 
Mariola Cackowska – specjalista ds. sekretariatu
 
Katarzyna Pawlak - specjalista ds. sekretariatu
 
Grażyna Rezmer – starszy specjalista ds. kancelarii
 
Katarzyna Ott – Starszy inspektor ds. bhp
 
Marcin Kowalewski – specjalista ds. informatyki
 
Marcin Lasota - konserwator

 
 
Internat
 
Jarosław Grzesło – kierownik
 
Małgorzata Rynkiewicz - specjalista do spraw administracyjnych
 
Rafał Andruszko
 
Agnieszka Boguszewska
 
Małgorzata Grzywacz
 
Robert Krukowski
 
Marcin Lasota
 
Maciej Majak
 
Iga Orlińska
 
Grzegorz Otocki
 
Ewa Sopińska
 
Roman Szczęsny
 
Anna Szczygielska - Roczyńska
 
Mariusz Zajączkowski
 
 
Centrum Mistrzostwa Sportowego
ul. Mazurska 40
70-424 Szczecin
sekretariat@cmsmazurska.pl
+48 91 488 52 88
Wróć do spisu treści